Hodočašće u Rim: povratak - subota 10. travnja 2010.

Ponedjeljak, 26. travnja 2010. piše Lucija Buljan

Hodočašće u Rim - Bazilika sv. Antuna, PadovaNakon već prepričane noći, snenim korakom upućujemo se prema Bazilici sv. Antuna. Baš kada smo pomislili kako cijela Padova još spava i počeli svoju jadikovku, prizor pred nama u sekundi nam je „začepio“ usta! Nalazili smo se na najvećoj tržnici u Padovi čiji je udarni termin upravo subotnje jutro. Sudeći po svemu, ovi ljudi bili su na terenu već par sati...

Opširnije

   

Hodočašće u Rim: dan 5. - petak, 9. travnja 2010.

Subota, 24. travnja 2010. piše Lucija Buljan

Hodočašće u Rim - don VjenceOvo je posljednje buđenje u Rimu, a baš jutros je moralo biti najtoplije i najsunčanije jutro. Spuštamo se na svetu misu koja počinje u 7 sati, a nakon toga odlazimo na doručak gdje dobivamo upute i plan za današnji dan. Naš prvi zadatak je do 10 sati spakirati svoje kufere i premjestiti sve stvari u sobu broj jedan jer je to ujedno i najveća soba naše ženske petorke...

Opširnije

   

Hodočašće u Rim: dan 4. - četvrtak 8. travnja 2010.

Četvrtak, 22. travnja 2010. piše Lucija Buljan

Hodočašće u Rim - Putokaz za KatakombeZa početak ranojutarnja anegdota. Vrijeme radnje 05:50, mjesto radnje: soba broj 4! Ovoga jutra dobroznani taktovi alarma nisu bili potrebni jer su Maju i mene probudili bolni jecaji drage nam cimerice Ivone koja se kroz zube požalila na neizdrživu bol u leđima. Kako to obično biva kad su tri žene u sobi, uspjele smo probuditi par susjednih soba...

Opširnije

   

Hodočašće u Rim: dan 3. - srijeda 7. travnja 2010.

Srijeda, 21. travnja 2010. piše Lucija Buljan

Hodočašće u Rim - audijencijaNezaustavljivi alarmi na našim mobitelima odzvanjaju sobom, što našom, što susjednima i lagano počinje žamor i okupljanje za doručkom. Nakon prve kave i brzopotezne cigare, svi su već spremni ispred hodočasničke kuće i cijela grupa ide za časnom Marijom s kojom je jako teško držati korak, a naročito ako ste nešto povrijeđeni. Časna nas dovodi do stanice...

Opširnije

   

Stranica 1 od 2

Četvrtak, 24. rujna A.D. 2020.

Donacije za župu

Svi koji žele i imaju mogućnost donirati novčana sredstva za našu župu mogu to učiniti u župnom uredu ili uplatom na žiro račun:
HR08 2407 0001 1005 6666 2

Također pozivamo da se jave svi koji se aktivno žele uključiti u život svoje župe te pomoći na bilo koji drugi način.

Raspored službe Božje

Raspored od 8. rujna

Nedjeljom
u 8:00, 9:30, 11:00 i 18:00 sati

Radnim danom, osim srijede i subote
u 18:00 sati

Srijedom i subotom
u 7:00 sati

Klanjanje pred Presvetim
i blagoslov petkom

poslije sv. Mise

Blagdanom u tjednu
u 8:00 sati

Prvim petkom u mjesecu
u 7:00 i 18:00 sati

Župni ured - uredovno vrijeme

Župni ured radi sat vremena prije večernje svete mise. Za hitne slučajeve 0-24 sata!

Novosti iz Centra Otac Vjeko

Online gostiju: 8 

Web Statistika

counterDanas124
counterOvaj mjesec5002
counterSveukupno893169