Posjet časne sestre misionarke našoj župi

Časna sestra Mirabilis prezentira misiju u KonguPrezentacija

Nedavno je našu župu posjetila časna sestra Mirabilis Višić koja je posljednjih tridesetak godina provela u misijama u Kongu. Svi koji su se odazvali pozivu misijsko-literarne sekcije HKZ-a MI mogli su pogledati kratke video isječke o životu djece u toj siromašnoj afričkoj državi te čuti osobne doživljaje ove misionarke.

Ukupno je prikupljeno 2100 € koji su te večeri uručeni časnoj sestri, a koje će ona rasporediti za hranu, lijekove i školovanje djece kako to bude potrebno. Svi koji žele sudjelovati u ovom projektu, još uvijek mogu svoje donacije dostaviti misijsko-literarnoj sekciji koja svoje sastanke ima svaku srijedu u 20:30h u prostoriji do župnog ureda. Onima koji su to već učinili, ovih će dana na kućnu adresu stići potvrda časne sestre o primitku novca, a ovim putem im se od srca zahvaljujemo!

Časna sestra Mirabilis Višić prezentira misiju u KonguČasna sestra Mirabilis Višić prezentira misiju u Kongu

Prikupljena sredstva za misiju u KonguČlanovi HKZ-a MI s časnom sestrom Mirabilis Višić

Subota, 30. svibnja A.D. 2020.

Donacije za župu

Svi koji žele i imaju mogućnost donirati novčana sredstva za našu župu mogu to učiniti u župnom uredu ili uplatom na žiro račun:
HR08 2407 0001 1005 6666 2

Također pozivamo da se jave svi koji se aktivno žele uključiti u život svoje župe te pomoći na bilo koji drugi način.

Raspored službe Božje

Raspored od 8. rujna

Nedjeljom
u 8:00, 9:30, 11:00 i 18:00 sati

Radnim danom, osim srijede i subote
u 18:00 sati

Srijedom i subotom
u 7:00 sati

Klanjanje pred Presvetim
i blagoslov petkom

poslije sv. Mise

Blagdanom u tjednu
u 8:00 sati

Prvim petkom u mjesecu
u 7:00 i 18:00 sati

Župni ured - uredovno vrijeme

Župni ured radi sat vremena prije večernje svete mise. Za hitne slučajeve 0-24 sata!

Novosti iz Centra Otac Vjeko

Online gostiju: 16 

Web Statistika

counterDanas124
counterOvaj mjesec5001
counterSveukupno851401