Izašao novi broj Zrake Svjetlosti

Zraka Svjetlosti broj 17Naše župno glasilo "Zraka svjetlosti" koje već tradicionalno izlazi uoči blagdana od 4. travnja možete naći u našoj crkvi pored ostalog vjerskog tiska. Ovo je sada već 17. broj naše "Zrake svjetlosti"!

Kao što naš župnik često naglašava, "Zraka svjetlosti" pravo je štivo koje svaki vjernik mora imati u svojim kućama, a govoreći o ovom glasilu potrebno je naglasiti kako je ono plod rada naših mladih okupljenih oko misijsko-literarne sekcije HKZ-a „MI“.

U novom broju možete pročitati intervju s najboljim obrambenim igračem europskog rukometnog prvenstva Jakovom Gojunom, sve o uskrsnim običajima, jako zanimljiv članak o ljudskom mozgu, nadbiskupijskoj gimnaziji, ali i pregršt drugih pomno odabranih i obrađenih tema.

Ovo glasilo uzdržava se dobrovoljnim prilozima te se nadamo da će naša Zraka i u budućnosti obasjavati vaše domove!

Četvrtak, 4. lipnja A.D. 2020.

Donacije za župu

Svi koji žele i imaju mogućnost donirati novčana sredstva za našu župu mogu to učiniti u župnom uredu ili uplatom na žiro račun:
HR08 2407 0001 1005 6666 2

Također pozivamo da se jave svi koji se aktivno žele uključiti u život svoje župe te pomoći na bilo koji drugi način.

Raspored službe Božje

Raspored od 8. rujna

Nedjeljom
u 8:00, 9:30, 11:00 i 18:00 sati

Radnim danom, osim srijede i subote
u 18:00 sati

Srijedom i subotom
u 7:00 sati

Klanjanje pred Presvetim
i blagoslov petkom

poslije sv. Mise

Blagdanom u tjednu
u 8:00 sati

Prvim petkom u mjesecu
u 7:00 i 18:00 sati

Župni ured - uredovno vrijeme

Župni ured radi sat vremena prije večernje svete mise. Za hitne slučajeve 0-24 sata!

Novosti iz Centra Otac Vjeko

Online gostiju: 18 

Web Statistika

counterDanas35
counterOvaj mjesec1031
counterSveukupno853072