Radionica "Sretan Uskrs"

dječji odjel KBC FiruleMladi iz karitativne sekcije HKZ-a "MI" u ovom blagdanskom razdoblju odlučili su slatkim paketima razveseliti štićenike Centra za odgoj i obrazovanje "Juraj Bonači" te djecu smještenu na dječjem odjelu KBC-a Firule. Tim povodom uz pomoć don Vjenceslava kupili su sav potreban materijal te organizirali radionicu na kojoj su se izrađivali razni uskrsni motivi.

Prodaja istih organizirana je na blagdan Cvjetnice, a prikupljenim novcem kupljeni su spomenuti paketi. Ovim putem zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u ovom projektu (izradom, kupnjom, donacijom...) te se nadamo uspješnoj suradnji i u budućim projektima. Zbog nemogućnosti dogovora s upravnom doma "Maestral", paketi su umjesto u taj dom odneseni na dječji odjel KBC-a Firule.

kupovinakupovina

Centar za odgoj i obrazovanje Juraj Bonači - SplitCentar za odgoj i obrazovanje Juraj Bonači - Split

Dječji odjel KBC Firule - SplitDječji odjel KBC Firule - Split

Ponedjeljak, 1. lipnja A.D. 2020.

Donacije za župu

Svi koji žele i imaju mogućnost donirati novčana sredstva za našu župu mogu to učiniti u župnom uredu ili uplatom na žiro račun:
HR08 2407 0001 1005 6666 2

Također pozivamo da se jave svi koji se aktivno žele uključiti u život svoje župe te pomoći na bilo koji drugi način.

Raspored službe Božje

Raspored od 8. rujna

Nedjeljom
u 8:00, 9:30, 11:00 i 18:00 sati

Radnim danom, osim srijede i subote
u 18:00 sati

Srijedom i subotom
u 7:00 sati

Klanjanje pred Presvetim
i blagoslov petkom

poslije sv. Mise

Blagdanom u tjednu
u 8:00 sati

Prvim petkom u mjesecu
u 7:00 i 18:00 sati

Župni ured - uredovno vrijeme

Župni ured radi sat vremena prije večernje svete mise. Za hitne slučajeve 0-24 sata!

Novosti iz Centra Otac Vjeko

Online gostiju: 18 

Web Statistika

counterDanas363
counterOvaj mjesec363
counterSveukupno852404