Hodočašće bračnih parova u Rim

Poštovani župniče!

Ove godine organiziramo Nadbiskupijsko hodočašće bračnih parova u Rim. Povod je najavljena Sinoda o braku i obitelji koju priprema Sveti Otac i sve nas poziva da se još više posvetimo bračnim drugovima i obiteljima koje su u ovom svijetu pred velikim izazovima. Sve potrebne obavijesti dostavljamo vam u prilogu koji je izradila hodočasnička agencija ICHTIS i preuzela sve tehničke poslove organizacije.

Osnovni podaci su:

  1. Vrijeme hodočašća od nedjelje 13. srpnja do subote 19. srpnja 2014. godine. Razlog za izbor upravo tog termina jest molba bračnih parova da se izabere datum nakon završetka škole i u vrijeme kad oni mogu biti slobodni od radnih obveza u poduzeću, školi, bolnici...
  2. Cijena prijevoza i smještaja u Rimu, s ostalim pristojbama i ulaznicama iznosi 3.380 kuna po osobi. Putujemo i vraćamo se brodom preko Ancone, a ostali put i obilasci autobusima.
  3. Sve rezervacije puta i smještaja su uređene i dogovorene, pa vas molimo da se hodočasnici počnu odmah prijavljivati. Možete i vi preuzimati rezervacije, uz 500 kuna prve uplate, a možete zainteresirane odmah uputiti izravno u ured agencije ICHTIS, koji se nalazi u sjevernom zidu samostana časnih sestara klarisa.

Potrebno je do 1. svibnja 2014. upisati zainteresirane hodočasnike (tj. bračne parove).

Marin Barišić, nadbiskup

Subota, 17. travnja A.D. 2021.

Donacije za župu

Svi koji žele i imaju mogućnost donirati novčana sredstva za našu župu mogu to učiniti u župnom uredu ili uplatom na žiro račun:
HR08 2407 0001 1005 6666 2

Također pozivamo da se jave svi koji se aktivno žele uključiti u život svoje župe te pomoći na bilo koji drugi način.

Raspored službe Božje

Raspored od 8. rujna

Nedjeljom
u 8:00, 9:30, 11:00 i 18:00 sati

Radnim danom, osim srijede i subote
u 18:00 sati

Srijedom i subotom
u 7:00 sati

Klanjanje pred Presvetim
i blagoslov petkom

poslije sv. Mise

Blagdanom u tjednu
u 8:00 sati

Prvim petkom u mjesecu
u 7:00 i 18:00 sati

Župni ured - uredovno vrijeme

Župni ured radi sat vremena prije večernje svete mise. Za hitne slučajeve 0-24 sata!

Online gostiju: 8 

Web Statistika

counterDanas33
counterOvaj mjesec4167
counterSveukupno949924