Nedjelja Caritasa, 11. prosinca 2011.

Nedjelja CaritasaNedjelja Caritasa obilježava se 3. nedjelju došašća, a ove godine to je 11. prosinca. Moto ovogodišnje Nedjelje Cartasa je: U revnosti budite hitri, u duhu gorljivi, Gospodinu služite! (Rim 12, 11). Tom prigodom ravnatelj Caritasa Nadbiskupije Split, prof. Slavko Jerončić poručuje:

"Dragi vjernici! Evo nas opet. Kucamo na vrata vašega srca u ovom božićnom vremenu kada je sam naš Spasitelj sišao na svijet kao siromah, kucajući na vrata ljudskih nastambi, tražeći malo topline obiteljskog doma. Vrijeme Božića trajno nas podsjeća na bližnje koji su potrebni naše pomoći. Neka nas životna užurbanost ne ponese tako da zaboravimo da su oni tu, pored nas. Živimo u vremenu kada je siromašnih sve više. Oni trebaju našu kršćansku solidarnost i ljubav. Ljubav prema bližnjima, onim najmanjima među Njegovom braćom, u samom je temlju naše kršćanske vjere. Imajući potpuno razumijevanje i za vaše poteškoće u vremenu sveopće krize, usuđujemo se zamoliti vas da i za ovu Nedjelju Caritasa svojim prilozima za siromašne iskažete kršćansku solidarnost i ljubav. Istodobno, želimo vam izraziti zahvalnost za vašu dosadašnju iznimnu i svesrdnu pomoć Caritasu.

Vaš prilog možete uplatiti i na žiro račun:
2340009-1100092615 Caritas Nadbiskupije Split.

Nek vam je blagoslovljen Božić i sretna nova 2012. godina!"

Srijeda, 3. ožujka A.D. 2021.

Donacije za župu

Svi koji žele i imaju mogućnost donirati novčana sredstva za našu župu mogu to učiniti u župnom uredu ili uplatom na žiro račun:
HR08 2407 0001 1005 6666 2

Također pozivamo da se jave svi koji se aktivno žele uključiti u život svoje župe te pomoći na bilo koji drugi način.

Raspored službe Božje

Raspored od 8. rujna

Nedjeljom
u 8:00, 9:30, 11:00 i 18:00 sati

Radnim danom, osim srijede i subote
u 18:00 sati

Srijedom i subotom
u 7:00 sati

Klanjanje pred Presvetim
i blagoslov petkom

poslije sv. Mise

Blagdanom u tjednu
u 8:00 sati

Prvim petkom u mjesecu
u 7:00 i 18:00 sati

Župni ured - uredovno vrijeme

Župni ured radi sat vremena prije večernje svete mise. Za hitne slučajeve 0-24 sata!

Online gostiju: 6 

Web Statistika

counterDanas108
counterOvaj mjesec553
counterSveukupno938466