Aktualna razmišljanja jednog kršćanina koji bi to htio biti

Aktualna razmišljanja jednog kršćanina koji bi to htio bitiU prepunoj Pinakoteci franjevačkog samostana Gospe od zdravlja u Splitu, 9. studenoga predstavljena je u organizaciji Hrvatske udruge Benedikt knjiga "Aktualna razmišljanja jednog kršćanina koji bi to htio biti…" autora Živana Sikirića. Uz autora knjigu su predstavili mons. dr. Drago Šimundža i prof. dr. Branimir Lukšić.

Knjiga na 290 stranica kroz tri poglavlja: Razmišljanja o nama kršćanima; Prigodna razmišljanja (podsjetnici) i Posebna razmišljanja o životnim temama, s kojim se svakodnevno suočava svatko od nas, te brojnim prilozima u kojima autor razmišlja o vjeri i bogatstvu Kristove ljubavi vješto raščlanjuje i sažima kršćanske misli i pouke, egzistencijalnu zbilju i poticajna usmjeravanja na dokazivanju Istine kršćanstva i življenje kršćanstva.

Četvrtak, 4. lipnja A.D. 2020.

Donacije za župu

Svi koji žele i imaju mogućnost donirati novčana sredstva za našu župu mogu to učiniti u župnom uredu ili uplatom na žiro račun:
HR08 2407 0001 1005 6666 2

Također pozivamo da se jave svi koji se aktivno žele uključiti u život svoje župe te pomoći na bilo koji drugi način.

Raspored službe Božje

Raspored od 8. rujna

Nedjeljom
u 8:00, 9:30, 11:00 i 18:00 sati

Radnim danom, osim srijede i subote
u 18:00 sati

Srijedom i subotom
u 7:00 sati

Klanjanje pred Presvetim
i blagoslov petkom

poslije sv. Mise

Blagdanom u tjednu
u 8:00 sati

Prvim petkom u mjesecu
u 7:00 i 18:00 sati

Župni ured - uredovno vrijeme

Župni ured radi sat vremena prije večernje svete mise. Za hitne slučajeve 0-24 sata!

Novosti iz Centra Otac Vjeko

Online gostiju: 14 

Web Statistika

counterDanas15
counterOvaj mjesec1011
counterSveukupno853052