Posjet bazilici svetoga Ante u Padovi

Mladi su, nakon ispitnog roka, realizairali ono što nisu na povratku iz Lourdesa, posjet bazilici svetoga Ante u Padovi i svetištu svetoga Leopolda Mandića. 6. ožujka smo slavili svetu misu u bazilici svetoga Ante, istu razgledali, obišli Padovu i svetište sv. Leopolda. Jedna grupa mladih je vlakom otišla u Veneciju, druga ostala u Padovi.

Bazilika svetog Ante u Padoviprocesija u Padovi

Smjestili smo se u hodočasničkoj kući u neposrednoj blizini bazilike sv. Ante. 7. ožujka smo slavili svetu misu u kapelici sv. Leopolda Bogdana Mandića i krenuli prema Rijeci i Trsatu. Tu smo na otvorenom obavili pobožnost križnoga puta, razgledali trsatsko svetište i uputili se prema Splitu gdje smo stigli oko 22.00 sata.

mladi hodočasniciKapelica svetog Leopolda Mandića

Subota, 23. rujna A.D. 2017.

Donacije za župu

Svi koji žele i imaju mogućnost donirati novčana sredstva za našu župu mogu to učiniti u župnom uredu ili uplatom na žiro račun:
HR97 2330 0031 1000 8611 2

Također pozivamo da se jave svi koji se aktivno žele uključiti u život svoje župe te pomoći na bilo koji drugi način.

Raspored službe Božje

Nedjeljni i blagdanski raspored

Nedjeljom
u 8:00, 9:30 i 19:00 sati

Radnim danom (1.7. - 15.9.)
u 7:00 sati

Blagdanom u tjednu
u 8:00 sati

Prvim petkom u mjesecu
u 7:00 i 19:00 sati

Župni ured - uredovno vrijeme

Župni ured radi sat vremena prije večernje svete mise. Za hitne slučajeve 0-24 sata!

Online gostiju: 26 

Web Statistika

counterDanas100
counterOvaj mjesec4770
counterSveukupno582970