Radionica "Sretan Uskrs"

dječji odjel KBC FiruleMladi iz karitativne sekcije HKZ-a "MI" u ovom blagdanskom razdoblju odlučili su slatkim paketima razveseliti štićenike Centra za odgoj i obrazovanje "Juraj Bonači" te djecu smještenu na dječjem odjelu KBC-a Firule. Tim povodom uz pomoć don Vjenceslava kupili su sav potreban materijal te organizirali radionicu na kojoj su se izrađivali razni uskrsni motivi.

Prodaja istih organizirana je na blagdan Cvjetnice, a prikupljenim novcem kupljeni su spomenuti paketi. Ovim putem zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u ovom projektu (izradom, kupnjom, donacijom...) te se nadamo uspješnoj suradnji i u budućim projektima. Zbog nemogućnosti dogovora s upravnom doma "Maestral", paketi su umjesto u taj dom odneseni na dječji odjel KBC-a Firule.

kupovinakupovina

Centar za odgoj i obrazovanje Juraj Bonači - SplitCentar za odgoj i obrazovanje Juraj Bonači - Split

Dječji odjel KBC Firule - SplitDječji odjel KBC Firule - Split

Četvrtak, 17. kolovoza A.D. 2017.

Donacije za župu

Svi koji žele i imaju mogućnost donirati novčana sredstva za našu župu mogu to učiniti u župnom uredu ili uplatom na žiro račun:
HR97 2330 0031 1000 8611 2

Također pozivamo da se jave svi koji se aktivno žele uključiti u život svoje župe te pomoći na bilo koji drugi način.

Raspored službe Božje

Nedjeljni i blagdanski raspored

Nedjeljom
u 8:00, 9:30 i 19:00 sati

Radnim danom (1.7. - 15.9.)
u 7:00 sati

Blagdanom u tjednu
u 8:00 sati

Prvim petkom u mjesecu
u 7:00 i 19:00 sati

Župni ured - uredovno vrijeme

Župni ured radi sat vremena prije večernje svete mise. Za hitne slučajeve 0-24 sata!

Novosti iz Centra Otac Vjeko

Online gostiju: 52 

Web Statistika

counterDanas72
counterOvaj mjesec3189
counterSveukupno577252