Aktualna razmišljanja jednog kršćanina koji bi to htio biti

Aktualna razmišljanja jednog kršćanina koji bi to htio bitiU prepunoj Pinakoteci franjevačkog samostana Gospe od zdravlja u Splitu, 9. studenoga predstavljena je u organizaciji Hrvatske udruge Benedikt knjiga "Aktualna razmišljanja jednog kršćanina koji bi to htio biti…" autora Živana Sikirića. Uz autora knjigu su predstavili mons. dr. Drago Šimundža i prof. dr. Branimir Lukšić.

Knjiga na 290 stranica kroz tri poglavlja: Razmišljanja o nama kršćanima; Prigodna razmišljanja (podsjetnici) i Posebna razmišljanja o životnim temama, s kojim se svakodnevno suočava svatko od nas, te brojnim prilozima u kojima autor razmišlja o vjeri i bogatstvu Kristove ljubavi vješto raščlanjuje i sažima kršćanske misli i pouke, egzistencijalnu zbilju i poticajna usmjeravanja na dokazivanju Istine kršćanstva i življenje kršćanstva.

Četvrtak, 17. kolovoza A.D. 2017.

Donacije za župu

Svi koji žele i imaju mogućnost donirati novčana sredstva za našu župu mogu to učiniti u župnom uredu ili uplatom na žiro račun:
HR97 2330 0031 1000 8611 2

Također pozivamo da se jave svi koji se aktivno žele uključiti u život svoje župe te pomoći na bilo koji drugi način.

Raspored službe Božje

Nedjeljni i blagdanski raspored

Nedjeljom
u 8:00, 9:30 i 19:00 sati

Radnim danom (1.7. - 15.9.)
u 7:00 sati

Blagdanom u tjednu
u 8:00 sati

Prvim petkom u mjesecu
u 7:00 i 19:00 sati

Župni ured - uredovno vrijeme

Župni ured radi sat vremena prije večernje svete mise. Za hitne slučajeve 0-24 sata!

Novosti iz Centra Otac Vjeko

Online gostiju: 35 

Web Statistika

counterDanas71
counterOvaj mjesec3188
counterSveukupno577251